آخرین خبرها

کارگاه سلامت و پیشگیری از ایدز به همراه اکران فیلم کوتاه «۱۸:۱۸»

به همت مؤسسه جوانان هنرآفرینان مانا و با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان و دانشگاه علوم پزشکی سمنان، کارگاه سلامت و پیشگیری از ایدز به همراه اکران فیلم کوتاه «۱۸:۱۸» در سالن همایش های ابن سینای دانشگاه علوم پزشکی سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، کارگاه سلامت و پیشگیری از ایدز به همراه اکران فیلم کوتاه «۱۸:۱۸» به ابتکار مؤسسه مردم نهاد هنرآفرینان مانا و با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان و دانشگاه علوم پزشکی سمنان در سالن همایش های ابن سینای دانشگاه علوم پزشکی سمنان برگزار شد.

در این کارگاه ۲ ساعته که با حضور معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان، سایر مسئولین استانی، سمن های جوانان و حدود ۲۰۰ نفر از علاقمندان به مباحث آموزشی در حوزه سلامت برگزار شد، مصطفی مرادی، معاون جوانان بر اهمیت نقش سلامت به عنوان یک اولویت مهم در فعالیت های داوطلبانه جوانان تاکید داشته و برای حمایت از طرح های بدیع سمن های جوانان و نیز ثبت سمن های جدید در حوزه سلامت اعلام آمادگی کرد.

در ادامه دکتر عمرانی، کارشناس آسیب های رفتاری دانشگاه علوم پزشکی، مباحث پزشکی و آموزشی مفیدی را در خصوص بیماری ایدز و HIV بیان کردند.

در انتها نیز فیلم کوتاه «۱۸:۱۸» ساخته اعضای موسسه مردم نهاد هنرآفرینان مانا با موضوع جوانان و رفتارهای پر خطر اکران شده و عوامل فیلم به بحث گفتکو در این خصوص پرداختند.

کارگاه مذکور در راستای سلسله طرح ها و کارگاه های مورد حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان با موضوع پیشگیری از آسیب های اجتماعی جوانان برگزار شد.

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

فراخوان سـومین جـشنواره عکـس «جوان » استان سمنان

به مناسبت هفته جوان ، موسسه موج فرهنگ با همکاری معاونت فرهنگی و امور جوانان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.