آخرین خبرها

فراخوان دومین جشنواره عکس ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

aks-varzeshi2nd

بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار می گردد:

دومین جشنواره عکس ورزشی استان سمنان

بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش دومین جشنواره عکس ورزشی استان سمنان به همت موسسه موج فرهنگ و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار می گردد.

برای دومین جشنواره عکس ورزشی استان سمنان ، دوبخش حرفه ای و تلفن همراه در نظر گرفته شده و کلیه شرکت کنندگان در بخش حرفه ای می توانند ۷ اثر با فرمت JPEG  و سایز ضلع کوچک حداقل ۲۰۰۰ پیکسل با رزولوشن ۳۰۰dpi همراه با فایل ورد حاوی مشخصات عکاس و توضیحات مربوط به عکسها را ارسال نمایند همچنین در بخش تجربه (تلفن همراه) هر عکاس می تواند بدون محدودیت در تعداد، آثار خود را همراه با فایل ورد حاوی مشخصات عکاس و ذکر مدل گوشی تلفن همراه ارسال نماید.

نحوه ارسال نیز از طریق پست به آدرس پستی دبیرخانه به نشانی : سـمنان ، بلوار ۱۷ شهریور، خانه جـوانان استان سـمنان ،طبقه اول، دفتر موسسـه موج فرهنگ ،  تلفن : ۰۲۳۳۳۳۴۵۴۹۴ ، کدپستی : ۳۵۱۹۶۶۷۴۱۱ ، از طریق ایمیل به آدرس پست الکترونیکی دبیرخانه به نشانی : Mojefarhang@gmail.com و یا از طریق تلگرام بصورت فایلی به شماره همراه ۰۹۳۹۳۳۱۳۷۱۱ می باشد.

دبیر اجرایی جشنواره با بیان اینکه جوایز ارزنده ای به برگزیدگان در هر دوبخش حرفه ای و تجربه اهداء خواهد شد آخرین مهلت ارسال آثار را ۸ آبان ماه سالجاری عنوان نمود.

موضوعات جشنواره عکس ورزشی استان سمنان عناوین هفته تربیت بدنی و ورزش میباشد شامل : ورزش، ولایت، اخلاق، فرهنگ و رسانه ، ورزش، فرهنگ ایثار و شهادت، جانبازان و معلولین ،ورزش همگانی، بانوان و خانواده ، ورزش، دانش آموزان، دانشجویان، طلاب و جوانان ، ورزش، روستاییان،عشایر و اقوام ،ورزش،باشگاه ها، پیشکسوتان،قهرمانان و خیرین ورزشیار، ورزش، کارمندان، کارگران و نیروهای مسلح  و حضور ورزشکاران استان سمنان در کلیه رشته های ورزشی در مسابقات داخلی و بین المللی.

همچنین در جهت ایجاد انگیزه برای مشارکت گسترده هیئتهای ورزشی در این جشنواره با نظر مثبت مدیرکل ورزش و جوانان استان مقرر گردید دو هیئت ورزشی که بیشترین مشارکت (ارسال آثار) را در این جشنواره داشته باشند جوایز ویژه ای اعطاء گردد.

 

اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و حوزه هنری استان، موسسه موج فرهنگ را در برگزاری دومین جشنواره عکس ورزشی استان سمنان یاری  می رسانند.

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه خودشناسی به روش TA

آغاز ثبت نام دوره دوم کارگاه جذاب و کاربردی خودشناسی به روش TA با حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.