آخرین خبرها

دومین دوره از مجموعه کارگاههای آموزش مهارتهای زندگی در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار شد

به منظور افزایش مهارتهای عمومی دانش آموزان و بهبود کیفیت زندگی نوجوانان ، از سوی موسسه جوانه های امید قومس دومین کارگاه آموزش مهارتهای زندگی ۳۱ ام تیر ماه با حضور بیش از ۶۰ نفر از دانش آموزان مقاطع دوره دوم متوسطه شهرستان سمنان در محل سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار شد.

در حاشیه این کارگاه معصومه اسماعیل پور ثابت روانشناس، استاد دانشگاه و مدرس کارگاه آموزش مهارتهای زندگی گفت:  یکی از نیازهای جامعه پویا و خلاق توجه به سلامت روانی افراد آن جامعه است. نگاه به زندگی به عنوان ماهیتی که نیاز به آموزش و مهارت اندوزی دارد نقطه عطف تحقق جامعه سالم و بالنده است، لذا در این سلسله کارگاهها سعی داریم تا با آموزش مهارتهای زندگی به نوجوانان گروه مخاطب به این نیاز حیاتی آنان پاسخ داده و توانمندی گروه هدف را برای نیل به خود شکوفایی افزایش دهیم.

در ادامه آذر فخفوری مدیر عامل موسسه جوانه های امید قومس از استقبال گسترده دانش آموزان از این طرح ابراز خرسندی کرد و گفت: افزایش تعداد دواطلبان شرکت کننده در این دوره کارگاه نسبت به دوره قبل و بازخورد های دانش آموزان نشان دهنده کیفیت و سطح مطلوب آن است که با توجه به تلاشی که اعضای تیم اجرایی و حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان در برگزاری این مجموعه کارگاهها داشتند امری پیش بینی پذیر بود. وی در ادامه گفت: مجموعه این عوامل انگیزه همکاران ما را در موسسه جوانه های امید قومس برای اجرای هر چه مطلوب تر سومین دوره کارگاه افزایش خواهد داد.

17

19

18

20

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه خودشناسی به روش TA

آغاز ثبت نام دوره دوم کارگاه جذاب و کاربردی خودشناسی به روش TA با حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.