آخرین خبرها

نشست هم اندیشی منتخبین سازمان های مردم نهاد با مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان

نشست هم اندیشی منتخبین سازمان های مردم نهاد با مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان در سالن باغ شهر سمنان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ فرزاد فتاحی ضمن تقدیر و تشکر از حضور حداکثری جوانان استان سمنان در انتخابات ۹۶ گفت :حوزه جوانان با توجه به اهمیت آن و حضور گسترده ای سازمان های مردم نهاد نیازمند برنامه ای منسجم است.
وی ادامه داد : ساماندهی برنامه های فرهنگی جوانان ، فعال سازی سمن ها در استان و برگزاری مراسمات متناسب با حوزه جوانان از اولویت های کاری این اداره کل است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان افزود: در این حوزه باید با تعامل و همکاری بیشتر اقدامات به جا و درستی در راستای فعال سازی برنامه های جوانان داشته باشیم.
وی افزود : باید با تعامل و همکاری هر چه بیشتر در بحث هموار سازی امور جوانان گام برداریم تا شاهد تغییر و تحول در این حوزه باشیم.
فتاحی گفت: هدف سمن ها ارتقاء سطح فکری و مشارکت جوانان در عرصه های مختلف است و باید تمامی مسئولان و دستگاه های ذیربط در این راه همکاری لازم را داشته باشند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان اظهار داشت: برگزاری جلسات هم‌اندیشی به منظور شنیدن صحبت‌ها و پیشنهادات سازمان‌های مردم‌نهاد است و استفاده از آنها در پیشبرد اهداف و امور جوانان است.
وی تصریح کرد: ایجاد بسترهای لازم و فراهم ساختن راه های هموار برای حضور فعال جوانان و پیشرفت آنها در تمام حوزه ها اصلی ترین برنامه حوزه معاونت فرهنگی جوانان است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت : جوانان سرمایه های با ارزش کشور هستند و در هر حوزه و فعالیتی که وارد شدند، نتیجه خوبی بدست آمده است.
فتاحی در ادامه با اشاره به افتتاح خانه جوان در استان سمنان افزود : یکی دیگر از خدمات ارزنده دولت در وزارت ورزش و جوانان افتتاح خانه های جوان در سراسر کشور بود که در استان سمنان نیز در فضای بسیار خوب و در مکانی مناسب این شهر با حضور استاندار سمنان و سایر مسئولین برای استفاده شما عزیزان در ماه گذشته افتتاح شد.
وی بر استفاده از نیروی جوان و خلاق در عرصه های مختلف تاکید و اضافه کرد : باید از جوانان حمایت ویژه ای صورت پذیرد چرا که آینده سازان این مرز و بوم جوانان هستند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان افزود: اداره کل فقط به عنوان دستگاه های دولتی نباید متولی این امر باشد، بحث باید به سمت مردمی شدن پیش رود که خانواده ها و بخش های غیر دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی در این زمینه تلاش کنند و در همان جلسه کلیه دستگاه ها موظف شدند این اقدامات را در سطح استانی انجام دهند.
گفتنی در این مراسم منتخبین تشکل های مردم نهاد استان به بیان برنامه ها و دیدگاه های خود در خصوص برنامه های حوزه جوانان پرداختند و در پایان مراسم از سازمانهای مردم نهاد برتر تجلیل شد و همچنین سازمانهای مردم نهاد در ضیافت افطاری اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان شرکت نمودند.
IMG_6212 [1600x1200]
IMG_6222 [1600x1200]
IMG_6221 [1600x1200]IMG_6229 [1600x1200]
IMG_6235 [1600x1200]
IMG_6238 [1600x1200]
IMG_6242 [1600x1200]IMG_6258 [1600x1200]
IMG_6277 [1600x1200]
IMG_6290 [1600x1200]

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه خودشناسی به روش TA

آغاز ثبت نام دوره دوم کارگاه جذاب و کاربردی خودشناسی به روش TA با حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.