آخرین خبرها

نشست مشترک روسای گروه های مشارکت های اجتماعی سراسر کشور

نشست مشترک روسا و کارشناسان گروه های مشارکت های اجتماعی و نمایندگان مجامع استانی سازمانهای مردم نهاد کشور به میزبانی استان مازندران در شهرستان بابلسر برگزار شد.

به گزارش معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ، این نشست سه روزه با هدف توانمند سازی و مشارکت نهادمند سازمان های مردم نهاد جوانان در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در سالن اجتماعات اردوگاه فرهنگی آموزشی شهید عظیمی بابلسر برپا شد.

این نشست با حضور حجتی مدیرکل مشارکت های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان، حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، جمشیدی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران و جمع دیگری از مسئولان استانی و بیش از ۱۰۰ نفر از روسا و کارشناسان گروه های مشارکت های اجتماعی و نمایندگان مجامع استانی سازمان های مردم نهاد سراسر کشور انجام شد.

در ادامه رضا حجتی مدیرکل مشارکت های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان در نشست مشترک روسای گروه های مشارکت های اجتماعی و نمایندگان مجامع استانی سازمان های مردم نهاد سراسر کشور در بابلسر گفت: نگاه دولت تدبیر و امید به جوان نگاه فرصت اندیش، فرصت نگر و مبنی بر تشویق و ایجاد انگیزه و امید است.

وی با بیان اینکه نصف جمعیت کشور زیر ۴۰ سال و ۲۵ میلیون نفر هم در رده سنی ۱۵ تا ۳۰ سال قرار دارند افزود: اگر بتوانیم امید را در دل جوانان زنده نگه داریم بزرگترین دستاورد تاریخی این دوره خواهد بود.

مدیرکل مشارکت های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: جامعه در مسیر رسیدن به یک بحران در زمینه آسیب های اجتماعی است و تاکنون ۲۰ آسیب اجتماعی رشد یابنده در این زمینه شناسایی و به مسئولان گزارش شده است.

لازم به ذکر است صداقت کارشناس گروه مشارکتهای اجتماعی جوانان اداره کل به همراه کوکبی مدیرعامل انجمن رسالت قلم به نمایندگی از مجمع استانی سازمانهای مردم نهاد در این نشست حضور داشتند.

3

1

4

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه خودشناسی به روش TA

آغاز ثبت نام دوره دوم کارگاه جذاب و کاربردی خودشناسی به روش TA با حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.