آخرین خبرها

جلسه معاون فرهنگی و امور جوانان با اعضای انجمن رسالت قلم

به گزارش معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ و در راستای حمایت از سازمانهای مردم نهاد جلسه گفتمان در خصوص امور مربوط به حوزه سمنها با انجمن رسالت قلم از سمنهای تحت پوشش این اداره کل در  روز یک شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ در دفتر معاونت فرهنگی و امور جوانان برگزار گردید.

در آغاز این نشست مصطفی مرادی؛ ضمن تقدیر و تشکر بابت حضور فعال سمنها در برنامه های دعوت شده ،  اهداف این نشست را شرح و نکاتی در خصوص برنامه های آتی اداره کل در حوزه جوانان به ویژه سازمانهای مردم نهاد دانستند و عنوان داشتند : که این جلسات جهت رفع موانع و مشکلات به منظور برگزاری مطلوبتر برنامه های سمنها و همچنین ارایه طرح های پیشنهادی و بررسی طرح های انجام شده سمن می باشد.

در ادامه نجم با توجه به فعالیت های انجام شده و حضور در برنامه های معاونت و نحوه  مشارکت خیلی خوب انجمن از ایشان قدردانی کردند.

 در پایان آقای کوکبی مدیرعامل انجمن به  بیان نقطه نظرات خود پرداخته و اولویت اقدامات موسسه را در آینده  برگزاری دو کارگاه آموزشی در حوزه مواد مخدر و آسیب های اجتماعی و مفاسد اخلاقی و نیز تدارک مراسم نکوداشت آیت اله فیض سرخه ای به عنوان چهره ماندگار سرخه دانستند و از طراحی و اجرای نهمین دوره مسابقه کتابخوانی استاد عشق در آینده خبر داد و تاخیر در اجرای آن را نیافتن کتاب مناسب به لحاظ متن و محتوا دانستند.

لازم به ذکر است انجمن رسالت قلم از سازمانهای مردم نهاد فعال و با موضوع فعالیت اجتماعی و محدوده فعالیت استانی موفق به اخذ مجوز در سال ۱۳۸۲ از سازمان ملی جوانان گردید که به تبع با ادغام این سازمان این مجوز نیز از وزارت ورزش و جوانان تمدید یافت . این انجمن دومین سازمان مردم نهاد استان میباشد که دارای مجوز می باشد و مدیر عامل فعلی  آن آقای حسین کوکبی می باشد.

اهم فعالیت های این موسسه در مقوله کتاب و کتابخوانی با رویکرد انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن از ابتدا تاکنون، برگزاری چندین مسابقات کتابخوانی تحت عنوان استاد عشق و چاپ نشریه محلی سورجان در مورد شهرستان سرخه و وقایع آن و همچنین برگزاری دو شب شعر عاشورایی با موضوع ادبیات و فرهنگ اسلامی ، نشستهای کتابخوانی در حوزه دفاع مقدس و نقد چندین کتاب تا کنون را میتوان نام برد.

IMG_5924 [1600x1200]

IMG_5925 [1600x1200]

IMG_5926 [1600x1200]

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه خودشناسی به روش TA

آغاز ثبت نام دوره دوم کارگاه جذاب و کاربردی خودشناسی به روش TA با حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.