آخرین خبرها

نشست صمیمی معاون فرهنگی و امور جوانان با اعضای انجمن پویشگران جوان

به گزارش معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ و در راستای حمایت از سازمانهای مردم نهاد جلسه گفتمان در خصوص امور مربوط به حوزه سمنها با انجمن پویشگران جوان  از سمنهای تحت پوشش این اداره کل در  روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ در دفتر معاونت فرهنگی و امور جوانان برگزار گردید.

در ابتدا مصطفی مرادی؛ ضمن تقدیر و تشکر به تشریح در خصوص برنامه های آتی در حوزه جوانان به ویژه سازمانهای مردم نهاد جوانان پراداخته و عنوان داشتند : که این جلسات جهت رفع موانع و مشکلات به منظور برگزاری مطلوبتر برنامه های سمنها و همچنین ارایه طرح های پیشنهادی و بررسی طرح های انجام شده سمن می باشد.

در ادامه نجم با توجه به فعالیت های انجام شده و نحوه  مشارکت خیلی خوب موسسه از ایشان قدردانی کردند و خواستار آموزش و انتقال تجربیات  و دستاوردهای خوب در برگزاری کارگاه های آموزشی به دیگر سمنها شدند.

 در پایان خانم رحمانی مدیرعامل موسسه به  بیان نقطه نظرات خود پرداخته و افزود باتوجه به ارتباط بسیار خوب که با اداره بهزیستی  گرفته ایم  و همچنین تخصص اعضای موسسه که عمدتا کارشناس ارشد روانشناسی هستند برگزاری کارگاه اموزشی جوانان  در حوزه اسیب های اجتماعی  را در دستور کار داریم چه بسا کارگاه های متعددی تاکنون برگزار کردیم و آخرین کارگاه ما در خصوص سلامت جسمی و روانی زنان سرپرست خانوار بوده است.

 لازم به ذکر است انجمن پویشگران جوان از سازمانهای مردم نهاد فعال و با موضوع فعالیت اجتماعی و محدوده فعالیت استانی موفق به اخذ اعتبارنامه تخصصی در سال ۱۳۹۲ از وزارت ورزش و جوانان گردید و عمده فعالیت موسسه در زمینه آسیب های اجتماعی می باشد ومدیر عامل آن خانم فهیمه رحمانی می باشد.

اهم فعالیت های این موسسه از ابتدا تاکنون برگزاری چندین کارگاه اموزشی در زمینه های آسیب های اجتماعی و اعزام نماینده به دوره توانمندسازی سمنها را میتوان نام برد.

IMG_5921 [1600x1200]

IMG_5923 [1600x1200]

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه خودشناسی به روش TA

آغاز ثبت نام دوره دوم کارگاه جذاب و کاربردی خودشناسی به روش TA با حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.