آخرین خبرها

جلسه معاون فرهنگی و امور جوانان با اعضای موسسه پیشگامان جوان نورا

به گزارش معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ و در راستای حمایت از سازمانهای مردم نهاد جلسه بحث و تبادل نظر در خصوص امور مربوط به حوزه سمنها با موسسه پیشگامان جوان نورا  از سمنهای تحت پوشش این اداره کل در  روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ در دفتر معاونت فرهنگی و امور جوانان برگزار گردید.

در ابتدا مصطفی مرادی؛ ضمن تقدیر و تشکر بابت حضور فعال سمنها در برنامه های دعوت شده  هدف از اجرای این نشست را شرح ونکاتی در خصوص برنامه های آتی اداره کل در حوزه جوانان به ویژه سازمانهای مردم نهاد، رصد برنامه های انجام شده دانستند و بیان داشتند : که این جلسات جهت رفع موانع و مشکلات به منظور برگزاری مطلوبتر برنامه های سمنها و همچنین ارایه طرح های پیشنهادی و بررسی طرح های انجام شده سمن می باشد.

مرادی افزود : باید دقت شود با توجه به زمینه فعالیت موسسه که عفاف و حجاب می باشد و صرفآ بانوان در آن به فعالیت می پردازند طرح و فعالیتی شاخص در این زمینه طراحی و اجرایی شود و از پتانسیل اداره  ورزش و جوانان شهرستان بهره برداری شود.

مرادی خاطر نشان کرد با توجه به گستردگی موضوع عفاف و حجاب در سایر دستگاه های اجرایی و ارگانها سعی شود از ظرفیت های سایر ارگانها به نحوی شایسته استفاده و از آنان مشرکت گرفت .

در ادامه نجم سرپرست گروه مشارکتهای اجتماعی به گزارشی اجمالی از فعالیت های انجام شده و نحوه  مشارکت موسسه پرداخته و خواستار افزایش تعامل و عضوگیری بیشتر موسسه شدند.

 در پایان خانم متولیان مدیرعامل موسسه نقطه نظرات و دیدگاه های خود وموسسه را در آینده شرح داد  و از عزم اعضا در جهت برگزاری کارگاه آموزشی جوانان  در حوزه آسیب های اجتماعی خبر داد و مقرر گردید طرح های پیشنهادی موسسه به معاونت جوانان جهت بررسی و طرح در شورای داوری ارسال کند.

لازم به ذکر است موسسه پیشگامان جوان نورا  از سازمانهای مردم نهاد فعال و با موضوع فعالیت اعتقادی مذهبی ، امور بانوان و دختران عفاف و حجاب و محدوده فعالیت استانی می باشد، اخذ اعتبارنامه تخصصی موسسه در سال ۱۳۹۴ از وزارت ورزش و جوانان بوده  ومدیر عامل آن خانم سیده راضیه متولیان می باشد.

اهم فعالیت های این موسسه از ابتدا تاکنون  برگزاری چندین کارگاه آموزشی در زمینه های آسیب های اجتماعی و برگزاری مراسمات مناسبتی  و شرکت در مجمع استانی انتخابات سمنها را میتوان نام برد.

IMG_5917 [1600x1200]

IMG_5918 [1600x1200]

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه خودشناسی به روش TA

آغاز ثبت نام دوره دوم کارگاه جذاب و کاربردی خودشناسی به روش TA با حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.