آخرین خبرها

جلسه معاون فرهنگی و امور جوانان با اعضای موسسه ترنم باران

به گزارش معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ و در راستای حمایت از سازمانهای مردم نهاد جلسه گفتمان در خصوص امور مربوط به حوزه سمنها با موسسه ترنم باران  از سمنهای تحت پوشش این اداره کل در روز چهار شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ در دفتر معاونت فرهنگی و امور جوانان برگزار گردید.

در آغاز این نشست مصطفی مرادی؛ ضمن خیر مقدم بابت حضور فعال موسسه در برنامه های دعوت شده اهداف این نشست را تشریح و در خصوص برنامه های آتی اداره کل در حوزه جوانان به ویژه سازمانهای مردم نهاد دانستند و اظهار داشتند : که این جلسات جهت رفع موانع و مشکلات به منظور برگزاری مطلوب تر برنامه های سمنها و همچنین ارایه طرح های پیشنهادی و بررسی طرح های انجام شده سمن می باشد.

در ادامه نجم با توجه به فعالیت های انجام شده و نحوه  مشارکت خیلی خوب موسسه از ایشان قدردانی کردند.

 در این جلسه آقای قدس مدیرعامل موسسه به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و اولویت اقدامات موسسه را در سال جاری برگزاری جشن نیکوکاری در اداخر سال با هدف کمک به کودکان و نوجوانان بی سرپرست و بد سرپرست  دانستند و مقرر گردید طرح های پیشنهادی موسسه را در قالب فرمهای ۲۰۱ و ۲۰۲ به معاونت جوانان جهت طرح موضوع در شورای داوری تحویل دهند.

لازم به ذکر است موسسه مردم نهاد ترنم باران  از سازمانهای مردم نهاد فعال و با موضوع فعالیت اجتماعی و محدوده فعالیت استانی موفق به اخذ اعتبارنامه تخصصی در سال ۱۳۹۴ از وزارت ورزش و جوانان گردید که از سمنهای نوپا و جوان این اداره کل  می باشد و مدیر عامل آن آقای عرفان قدس می باشد.

اهم فعالیت های این موسسه از ابتدا تاکنون  برگزاری چندین کارگاه آموزشی در زمینه های آسیب های اجتماعی واجرای جشن کودکانه یلدا و اعزام نماینده به دوره توانمندسازی سمنها را میتوان نام برد.

IMG_5822 [1600x1200]

IMG_5824 [1600x1200]

IMG_5823 [1600x1200]

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه خودشناسی به روش TA

آغاز ثبت نام دوره دوم کارگاه جذاب و کاربردی خودشناسی به روش TA با حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.