آخرین خبرها

جلسه معاون فرهنگی و امور جوانان با اعضای موسسه چیستا پویان

به گزارش معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ و در راستای حمایت از سازمانهای مردم نهاد جلسه گفتمان در خصوص امور مربوط به حوزه سمنها با موسسه چیستا پویان از سمنهای تحت پوشش این اداره کل در  روز چهار شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ در دفتر معاونت فرهنگی و امور جوانان برگزار گردید.

در آغاز این نشست مصطفی مرادی؛ ضمن تقدیر و تشکر بابت حضور فعال سمنها در برنامه های دعوت شده  اهداف این نشست را شرح و نکاتی در خصوص برنامه های آتی اداره کل در حوزه جوانان به ویژه سازمانهای مردم نهاد دانستند و عنوان داشتند : که این جلسات جهت رفع موانع و مشکلات به منظور برگزاری مطلوبتر برنامه های سمنها و همچنین ارایه طرح های پیشنهادی و بررسی طرح های انجام شده سمن می باشد.

در ادامه نجم با توجه به فعالیت های انجام شده و نحوه  مشارکت خیلی خوب موسسه از ایشان قدردانی کردند.

 در پایان خانم کرمی مدیرعامل موسسه به  بیان نقطه نظرات خود پرداخته و اولویت اقدامات موسسه را در آینده با محوریت برگزاری کارگاه آموزشی جوانان  در حوزه آسیب های اجتماعی دانستند و مقرر گردید طرح های پیشنهادی موسسه را به صورت مکتوب به معاونت جوانان جهت بررسی و طرح در شورای داوری تحویل دهند.

لازم به ذکر است موسسه مردم نهاد چیستا پویان از سازمانهای مردم نهاد فعال و با موضوع فعالیت پژوهشی و محدوده فعالیت استانی موفق به اخذ اعتبارنامه تخصصی در سال ۱۳۹۱ از وزارت کشور گردید که دارای تعامل خوبی با اداره کل  می باشد و مدیر عامل آن خانم سمیرا کرمی می باشد.

اهم فعالیت های این موسسه از ابتدا تاکنون  برگزاری چندین کارگاه آموزشی در زمینه های آسیب های اجتماعی و اجرای برنامه ماه مهمانی خدا و اعزام نماینده به دوره توانمندسازی سمنها را میتوان نام برد.

IMG_5817 [1600x1200]

IMG_5814 [1600x1200]

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه خودشناسی به روش TA

آغاز ثبت نام دوره دوم کارگاه جذاب و کاربردی خودشناسی به روش TA با حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.