آخرین خبرها

جلسه صمیمی معاون فرهنگی و امور جوانان با مدیر عامل انجمن نازعات

به گزارش معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ و در راستای حمایت از سازمانهای مردم نهاد جلسه گفتمان در خصوص امور مربوط به حوزه سمنها با انجمن نازعات در  روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ در دفتر معاونت فرهنگی و امور جوانان برگزار گردید.

در ابتدا  نجم سرپرست گروه مشارکتهای اجتماعی جوانان ضمن عرض خیر مقدم گزارشی اجمالی از فعالیت ها و برنامه های انجام شده موسسه در سال جاری و نحوه مشارکت موسسه در برنامه های اداره کل بیان داشتند و در ادامه این نشست مصطفی مرادی؛ ضمن عرض خیرمقدم  اهداف این نشست را شرح و نکاتی در خصوص برنامه های اداره کل مشارکتهای اجتماعی وزارت ورزش و جوانان عنوان داشتند : که این جلسات جهت رفع موانع و مشکلات به منظور برگزاری مطلوبتر برنامه های سمنها و همچنین ارایه و بررسی طرح ها و برنامه های پیشنهادی سمن می باشد.

در پایان اقای رحیمیان مدیرعامل انجمن نازعات ضمن ارایه گزارش انجام شده از برنامه های انجمن به حضور اعضای انجمن نازعات در مراسم پیاده روی اربعین با لباس متحدالشکل اشاره  کرد و گفت: خبر و تصویر این حضور حتی در سایت اربعین نیز منعکس گردید و در سالهای آتی نیز شرکت باشکوه در این مراسم در دستور کار موسسه می باشد.

در پایان مقرر گردید که با توجه به فعالیتهای عمده ورزشی انجمن،  برگزاری جشنواره ورزشی سازمانهای مردم نهاد با ساز و کار مناسب بر عهده این انجمن قرار گیرد.

IMG_5788 [1600x1200]

IMG_5785 [1600x1200]

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه خودشناسی به روش TA

آغاز ثبت نام دوره دوم کارگاه جذاب و کاربردی خودشناسی به روش TA با حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.