آخرین خبرها

جلسه معاون فرهنگی و امور جوانان با اعضای موسسه علمداران مهدی

به گزارش معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ و در راستای حمایت از سازمانهای مردم نهاد جلسه گفتمان در خصوص امور مربوط به حوزه سمنها با موسسه علمداران مهدی از سمنهای تحت پوشش این اداره کل در  روز دو شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ در دفتر معاونت فرهنگی و امور جوانان برگزار گردید.

در آغاز این نشست مصطفی مرادی؛ ضمن عرض خیرمقدم اهداف این نشست را شرح و نکاتی در خصوص سیاستهای آتی وزارت ورزش و جوانان متذکر شدند و عنوان داشتند : که این جلسات جهت رفع موانع و مشکلات به منظور برگزاری مطلوبتر برنامه های سمنها و همچنین ارایه و بررسی طرح ها و برنامه های پیشنهادی سمن می باشد.

در ادامه نجم سرپرست گروه مشارکتهای اجتماعی جوانان با توجه به فعالیت های انجام شده مشارکت موسسه را مطلوب ارزیابی کردند.

 در پایان آقایان قربانی و امجد به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و اولویت اقدامات موسسه را مسایل تربیتی و اصلاح سبک زندگی با توجه به منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) دانستند و هسته اصلی تربیت در جامعه را با محوریت خانواده عنوان کردند و طرح های پیشنهادی نیز در این خصوص در اختیار معاونت فرهنگی و امور جوانان قرار دادند تا در شورای داوری طرح ها بررسی گردد.

IMG_5734 [1600x1200]

IMG_5742 [1600x1200]

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه خودشناسی به روش TA

آغاز ثبت نام دوره دوم کارگاه جذاب و کاربردی خودشناسی به روش TA با حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.