آخرین خبرها

نشست صمیمی معاون فرهنگی و امور جوانان با مدیر عامل موسسه آینده سازان قومس

به گزارش معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ و در راستای حمایت از سازمانهای مردم نهاد جلسه گفتمان در خصوص مسایل مربوط به حوزه سمنها با موسسه آینده سازان قومس از سمنهای تحت پوشش این اداره کل در  روز دو شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ در دفتر معاونت فرهنگی و امور جوانان برگزار گردید.

در آغاز این نشست مصطفی مرادی؛ ضمن عرض خیرمقدم اهداف این نشست را تشریح کر دند ودر خصوص سیاستهای آتی وزارت ورزش و جوانان و به ویژه معاونت فرهنگی و امور جوانان نکاتی را ایراد فرمودند و عنوان داشتند : که این جلسات جهت رفع موانع و مشکلات به منظور برگزاری مطلوبتر برنامه های سمنها و همچنین ارایه و بررسی طرح ها و برنامه های پیشنهادی سمن می باشد. مرادی با اشاره به این که با توجه به افزایش سن اعضای موسسه، خواستار پوست اندازی و عضوگیری جوانان در موسسه شد.

در ادامه نجم سرپرست گروه مشارکتهای جوانان به واسطه برنامه های انجام شده موسسه آینده سازان قومس از آنان تقدیر و همچنین خواستار مشارکت بیشتر آنان در اجرای برنامه ها شد.

در پایان آقای سلاخ بیان کردند که به دلیل پاره ای از مسایل شخصی و تشکیلاتی ، امور سمن مغفول مانده و در صدد هستیم که با توان مضاعف به فعالیتهای خود ادامه دهیم و این مستلزم حمایت مادی و معنوی مجموعه معاونت فرهنگی و امور جوانان می باشد. همچنین با توجه به ارتباط خوبی که با اعضای محترم هیات امنا مسجد سیدالشهدا داریم تصمیم داریم که از ظرفیتها و پتانسیل آن مجموعه در راستای رسالت و اهداف موسسه استفاده بهینه صورت پذیرد.

IMG_5721

IMG_5729 [1600x1200]

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه خودشناسی به روش TA

آغاز ثبت نام دوره دوم کارگاه جذاب و کاربردی خودشناسی به روش TA با حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.