آخرین خبرها

نشست هم اندیشی معاون فرهنگی و امور جوانان با مدیر موسسه سرو سرخ

 به گزارش معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ و در راستای حمایت از سازمانهای مردم نهاد جلسه گفتمان در خصوص مسایل پیش رو با موسسه سرو سرخ از سمنهای تحت پوشش این اداره کل در  روز یک شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ در دفتر معاونت فرهنگی و امور جوانان برگزار گردید.

در آغاز این نشست مصطفی مرادی؛ ضمن عرض خیرمقدم در خصوص تعامل و هفکری جهت برنامه ریزی و جمعبندی برنامه های آتی سمنها و نحوه مشارکت سازمان های مردم نهاد با سایرنهادها و دستگاه ها مواردی را عنوان کرد و بیان داشتند : که این جلسات جهت رفع موانع و مشکلات به منظور هر چه بهتر برگزار شدن برنامه های سمنها در راستای سیستهای نظام و همچنین ارایه و بررسی طرح ها و برنامه های پیشنهادی سمن می باشد.

در ادامه نجم سرپرست گروه مشارکتهای جوانان به واسطه برنامه های انجام شده موسسه سرو سرخ و همچنین ایده های نو و بدیع آقای برقی مدیر عامل موسسه ایشان را مورد تقدیر قرار دادند و اظهار داشتند این معاونت آمادگی دارد از طرح های پیشنهادی موسسه من جمله طرح پوسترهای انقلابی به منظور کاهش آسیب های اجتماعی و همچنین طرح احیاء نشریه وقایع اتفاقیه با بررسی وقایع سیاسی کشور حمایت کند.

IMG_5713 [1600x1200]

IMG_5718 [1600x1200]

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه خودشناسی به روش TA

آغاز ثبت نام دوره دوم کارگاه جذاب و کاربردی خودشناسی به روش TA با حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.