آخرین خبرها

کنگره ملی مدیریت امور جوانان بستری مناسب جهت بروز توانمندی جوانان است

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان :

کنگره ملی مدیریت امور جوانان بستری مناسب جهت بروز توانمندی جوانان است

فرزاد فتاحی با اشاره به برگزاری کنگره ملی امور جوانان با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری، وزیر ورزش و جوانان و سایر مسئولین کشوری و استانی گفت: کنگره ملی مدیریت امور جوانان بستری مناسب جهت بروز توانمندی جوانان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ فرزاد فتاحی اظهار داشت: جوانان ایران اسلامی دارای توانمندی و پتانسیل‌های فراوانی هستند که این توانمندی‌ها هنگامی که با اعتقادات و باورهای آنها عجین می‌شود، موفقیت‌های بزرگی توسط نسل جوان ایران اسلامی به دست می‌آید.

وی افزود: جوانان ایران اسلامی هیچگاه در برابر مشکلات و کمبودها کمر خم نمی‌کنند و همواره کارهای سخت و مشکل را با توکل به پروردگار و اتکا به قدرت ایمان خود انجام می‌دهند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان تصریح کرد: طی دهه های اخیر که از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد مسئولان ما هر گاه به نسل جوان اعتماد کردند، بسیاری از مشکلات با نیروی جوانی آنها برطرف شده است و نمونه‌های این موفقیت را می‌توان در تحقق اهداف بزرگی در حوزه‌های مختلف از جمله علمی و ورزشی مشاهده کرد.
فتاحی افزود: دولت‌ تدبیر و امید تلاش بسیاری برای افزایش امکانات و افزایش خدمات‌ رسانی به نسل جوان داشت و خوشبختانه پاسخ این تلاش‌ها را در کسب موفقیت‌های مختلف در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی شاهد هستیم.
 فتاحی با تاکید بر اینکه باید امکانات لازم در اختیار نسل جوان با انگیزه و با ایمان امروز قرار گیرد، گفت: ما باید زمینه‌های حضور بیشتر جوانان در عرصه‌های مختلف را فراهم کرده و مطمئن باشیم که آنها از عهده مسئولیت‌های مهم و سنگین بر می‌آیند.
وی تصریح کرد: حمایت از جوانان تنها در حوزه اقتصادی خلاصه نمی‌شود و در کنار وظایف سنگینی که در این بخش بر عهده مدیران قرار دارد، باید به نیازهای فرهنگی و اجتماعی نسل جوان نیز توجه ویژه داشته باشیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان تاکید کرد: به طور قطع با افزایش روحیه خودباوری و ایمان نسل جوان، هیچ دشمنی توان آسیب رساندن به ایران اسلامی را نخواهد داشت و جوانان ما می‌توانند موفقیت‌های کسب شده تا به امروز را به حد چشمگیری افزایش دهند.
فتاحی با اشاره به برگزاری کنگره ملی امور جوانان با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری ، وزیر ورزش و جوانان و سایر مسئولین کشوری و استانی گفت: کنگره ملی مدیریت امور جوانان بستری مناسب جهت بروز توانمندی جوانان است.
وی در خصوص کنگره نیز عنوان کرد: کنگره دارای یک شورای سیاست گذاری است که رییس این شورا وزیر ورزش و جوانان است و اعضا آن تعدادی از اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان، همچنین یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی عضو این شورا است و ریاست کنگره بر عهده رستمی معاون ساماندهی امور جوانان است و‌ دو کمیته علمی و اجرایی نیز به همین منظور تشکیل شده است.
وی تصریح کرد: با توجه به حضور استانداران و اعضای ستادهای ساماندهی استانی در این کنگره، امیدواریم حساسیت و دغدغه بیشتری نسبت به مسائل جوانان در سطوح استانی و در بین مدیران کل عضو ستاد ساماندهی استان به وجود آید که منافع آن قطعاً به سود جوانان و استان خواهد بود.
گفتنی است کنگره ملی مدیریت امور جوانان روز شنبه مورخ دوم بهمن ماه با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری ، وزیر ورزش و جوانان و سایر مسئولین کشوری و استانی در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.
photo_2017-01-12_09-05-32

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه خودشناسی به روش TA

آغاز ثبت نام دوره دوم کارگاه جذاب و کاربردی خودشناسی به روش TA با حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.