آخرین خبرها

دیدار جمعی از جوانان و مدیران سمن های استان سمنان با وزیر ورزش و جوانان

به مناسبت ایام میلاد حضرت علی اکبر (ع) و هفته جوان جمعی از جوانان و مدیران سازمانهای مردم نهاد استان به همراه تعدادی دیگر از جوانان با دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان و رستمی معاون ساماندهی امور جوانان وزارت دیدار نمودند. در این جلسه که در دفتر وزیر ورزش و جوانان صورت پذیرفت جوانان به بیان دیدگاه ها و دغدغه های خود پیرامون مسائل جاری کشور علی الخصوص مشکلات جوانان پرداختند و خواستار رسیدگی بیشتر و عنایت ویژه مسئولین به آن شدند.

همچنین با توجه به ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان ، سخنرانان جلسه با تاکید بر لزوم توجه و تخصیص اعتبارات بیشتر به معاونت ساماندهی جوانان ، از لزوم برنامه ریزی دقیق و مطالبه گری از نهادهای تاثیرگزار جهت پاسخگویی به نیازهای جوانان گفته و از وزیر ورزش و جوانان به عنوان رئیس ستاد ملی ساماندهی امور جوانان پیگیری مسائل فوق را مطالبه نمودند.

همچنین در این جلسه حسین کوکبی مدیر موسسه رسالت قلم سرخه به بیان دغدغه ها و مسائل جوانان پرداخت و به مواردی نظیر لزوم پاکسازی نهادها و ارگان های دولتی از فساد اقتصادی و اداری، ضرورت حمایت های مادی و معنوی بیشتر از سازمان های مردم نهاد ، تبعات عدم توجه به مسائل اجتماعی جوانان و نتایج بلند مدت آن در آینده و …… پرداخت ودر پایان خواستار برنامه ریزی جهت دیدار مدیران و اعضای سازمانهای مردم نهاد با مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) گردید.

photo_2016-05-17_14-46-45

photo_2016-05-17_14-46-40

photo_2016-05-17_14-46-47photo_2016-05-17_14-46-49

photo_2016-05-17_14-46-43

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه خودشناسی به روش TA

آغاز ثبت نام دوره دوم کارگاه جذاب و کاربردی خودشناسی به روش TA با حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.