آخرین خبرها

برنامه های هفته ازدواج استان سمنان اعلام گردید.

مدیر کل ورزش و جوانان از برنامه های متنوع این اداره کل به مناسبت سالروز پیوند نورانی حضرت علی (ع) و زهرا (س) خبر داد.

محمود علیزاده  با اشاره به اول ذی الحجه و روز ملی ازدواج، این روز را یکی از مناسبت های مهم در حوزه جوانان دانست و با اشاره به تشکیل جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان جهت برنامه ریزی برای پاسداشت آن، خواستار توجه بیشتر دستگاههای اجرایی جهت نهادینه نمودن فرهنگ ازدواج بهنگام، آگاهانه ، آسان و  پایدار گردید.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره پیوند آسمانی، گفت: در این جشنواره از خادمین و فعالان حوزه ازدواج نظیر خیرین، اساتید دانشگاه ، فعالان رسانه ای، معتمدان، مشاورین و… که زحمات شایانی در این بخش داشته اند تقدیر بعمل آمده و همچنین از زوجین جوان الگوساز در بخش هایی نظیر زوج های برتر دانشجویی، قرآنی، کارگر، نخبه، ایثارگر و… تجلیل خواهد شد.

دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان استان سمنان همچنین از برگزاری نمایشگاه بزرگ پیوند آسمانی با مشارکت نهادهای فرهنگی و اصناف از تاریخ ۷ الی ۱۱ مهر ماه در سالن نمایشگاهی سمنان خبر داد و گفت: در حاشیه آن علاوه بر ارائه جهزیه و خدمات ، غرفه های مشاوره ، وام ازدواج ، محصولات فرهنگی و … به نمایش در آمده و در کنار آن جنگ های شبانه به همراه قرعه کشی از زوج های مراجعه کننده صورت خواهد پذیرفت.

علیزاده همچنین به برنامه های متنوع دیگر که در شهرستان ها به مناسبت این هفته به اجرا در خواهد آمد اشاره و ابراز امیدواری نمود تا تلاش و سیاستگزاری در این حوزه قدمی در راستای رفع موانع ازدواج جوانان برداشته شود.

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه خودشناسی به روش TA

آغاز ثبت نام دوره دوم کارگاه جذاب و کاربردی خودشناسی به روش TA با حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.