آخرین خبرها

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان / پیشبرد برنامه های جوانان نیاز به تعامل تمام بخشها دارد

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان خواستار تعامل و پشتیبانی تمام دستگاههای اجرایی مرتبط با امور جوانان به ویژه در برنامه های اوقات فراغت امسال شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان محمود علیزاده روز سه شنبه در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان سمنان گفت: امور مربوط به جوانان گسترده و چندبخشی است و اداره کل ورزش و جوانان به تنهایی نمی تواند پاسخگوی تمام امور جوانان باشد.

وی با بیان اینکه دستگاههای اجرایی که کارشان مرتبط با جوانان است واحدی به نام جوانان داشته باشند، افزود: تنها از این طریق می شود بر مسایل گوناگون جوانان در جامعه امروز متمرکز شد و به نیازهای مختلف شان مانند مسکن و ازدواج رسیدگی و پاسخ گفت.

وی با اشاره به اینکه تنها با یک ساختار و دستگاه اجرایی نمی توان به رفع موانع رشد جوانان امروز جامعه رفت، خاطرنشان کرد: جوانان با فرهنگها و آداب و نیازها و طبقه بندی سنی مختلف، دارای نیازها و مطالبات متنوعی هستند که در برنامه ریزی ها باید به آنها توجه کرد.

وی بر توسعه و تمرکز بر فعالیت سازمانهای مردم نهاد برای پیشبرد اهداف مربوط به امور جوانان تاکید و تصریح کرد: وجود سازمانهای مردم نهاد از جنس خود جوانان راهکار مناسبی برای شناسایی مشکلات و نیازهای جوانان است که باید مورد حمایت بخشهای اجرایی و دولتی باشد.

علیزاده با اشاره به اینکه اگر به مسایل جوانان در امور مختلف توجه بشود، جوانان با مشکلات کمتری برای رشد و توسعه مواجه می شوند، اظهار داشت: هیچ مجموعه ای نباید از رسیدگی به کار جوانان غافل شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان بر شناسایی آسیبهای جدی که امروز جوانان جامعه را هدف قرار داده تاکید کرد و تصریح کرد: دانشگاه ها و مراکز علمی و تخصصی در زمینه آسیبهای اجتماعی جوانان تحقیق و پژوهش داشته باشند و به رفع مشکلات اجتماعی جامعه کمک کنند.

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه خودشناسی به روش TA

آغاز ثبت نام دوره دوم کارگاه جذاب و کاربردی خودشناسی به روش TA با حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.