آخرین خبرها

بیانیه جامعه ورزش و جوانان بمناسبت ۲۲ اسفند روز پاسداشت شهدا

حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) :

ما در حقیقت، انقلاب و اسلام ، قرآن ، استقلال، آبرو و حیثیت را از برکت خون پاک شهدای عزیزمان داریم .

(بسم رب الشهداء والصدیقین)

سلام خداوند و بندگان شایسته اش به آنانکه جان خود را مشتاقانه به میدان دفاع از دین خدا و عزت و استقلال میهن اسلامی، بردند. عاشقانه هستی خود را نثار کردند تا هستی امت اسلامی، استقرار و قوام بگیرد و از لذت ها و هوس های زندگی چشم پوشیدند تا چشمشان به جمال محبوب ازلی روشن شود و در راه شهادت گام نهادند تا راه خدا و راه سعادت خلق، همواره باز و به روی مردم گشوده بماند. صبر، صلابت و بصیرت خانواده محترم شهدا الگوی اخلاق و معنویت اسلامی و حاکمیت روح الهی در سطح جامعه است.تاریخ چه زیبا گواهی می دهد که شهادت ، فخر اولیا ء خاص الهی است و براستی ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد.

در اسلام و زبان قرآن و زبان اهلبیت (علیهم السلام) شهادت،گزینش مرگی سرخ متکی بر شناخت و آگاهی و بر مبنای آزادی و اختیار در مبارزه علیه موانع تکامل و خطوط انحرافی و طاغوتی است و راهی است که مجاهد فی سبیل الله از روی منطق ، شعور ، بیداری و بینایی انتخاب می کند . مردمان و جوانان هوشیار و بیدار این سرزمین نیز با تاسی به سبک زندگی و منش رفتاری و بینش بصیر این عزیزان نظیر اخلاص عمل ، ایثار و فداکاری و پیروی از ولی امر مسلمین ، خستگی ناپذیری ، ایستادگی و مقاومت که با نثار جان خود سربلندی و افتخاررا برای مسلمانان و آزادیخواهان دنیا به ارمغان آوردند ، همواره در صحنه بوده و خواهند بود.

جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان سمنان بمناسبت گرامیداشت روز بیست و دوم اسفند ( روز بزرگداشت شهدا ) ، با تعظیم در مقابل مقام شامخ شاهدان شهید، و تکریم خانواده های معظم آنان که سروهای صبر و استوانه های ایستادگی هستند، یاد و خاطره تمامی شهدای ایران اسلامی خصوصاً شهدای استان سمنان را گرامی می دارد و همچون گذشته با آرمان های شهدا و امام شهداء تجدید میثاق نموده و اعلام می دارد که در رکاب رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی ) تا آخرین قطره خون در دفاع از میهن اسلامی خواهد ایستاد.

جوانان ، ورزشکاران، هیات های ورزشی و سازمان های مردم نهاد جوانان استان سمنان

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

برگزاری کارگاه خودشناسی به روش TA

آغاز ثبت نام دوره دوم کارگاه جذاب و کاربردی خودشناسی به روش TA با حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.