آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / آخرین اخبار / اردوی گردشگری ، هویتی مشهد مقدس ویژه مدیران و اعضای فعال سازمان های مردم نهاد جوانان برگزار شد

اردوی گردشگری ، هویتی مشهد مقدس ویژه مدیران و اعضای فعال سازمان های مردم نهاد جوانان برگزار شد

به همت معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان بر اساس برنامه سالیانه اردوی گردشگری- هویتی مشهد مقدس؛ با حضور ۳۵ نفر از مدیران و اعضای فعال سازمان های مردم نهاد جوانان در مهرماه ۱۳۹۷ برگزار گردید.
هدف از برگزاری این اردو ایجاد انگیزه فعالیت های داوطلبانه در بین دبیران و اعضای فعال سمن ها جوانان و تقویت تعامل دو سویه اداره کل با تشکل های جوانان می باشد.
در این اردوی چهار روزه، پس از انجام زیارت دسته جمعی و عرض ارادت به پیشگاه مقدس امام هشتم آقا علی ابن موسی الرضا (ع)، جلسه هم اندیشی دبیران و اعضای فعال سمن های جوانان با معاون فرهنگی و جوانان اداره کل و روسای گروه و کارشناسان مرتبط با حوزه مشارکت های اجتماعی برگزار شد.
در این جلسه دو ساعته، مرادی معاون جوانان اداره کل، ضمن خوش آمد گویی و قدردانی از حضور سمن ها به بیان مهمترین هداف گذاری های حوزه مشارکت های اجتماعی در سال ۹۷ پرداخته و بیان داشتند که معاونت جوانان آمادگی حمایت از طرح های بدیع و خلاقانه در حوزه جوانان را داشته و خواستار اشتراک ظرفیت سمن ها جهت انجام طرح ها و کارگاه های مشترک شدند. همچنین بر نقش مجمع جوانان استان در این تعامل ها و به حداکثر رساندن ظرفیت فعالیت سمن ها تاکید نمودند. در ادامه نیز اعضای حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداخته و برنامه ریزی خود را تا انتهای سال ارائه دادند.
همچنین دبیران و اعضای سمن های جوانان از جاذبه های تفریحی و گردشگری شهر مشهد نیز بهر مند شدند.

درباره‌ی غلامرضا شهرابی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top