آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / آخرین اخبار / طرح های خلاقانه سازمان های مردم نهاد جوانان مورد حمایت قرار می گیرد

طرح های خلاقانه سازمان های مردم نهاد جوانان مورد حمایت قرار می گیرد

 

اولین جلسه شورای داوری حمایت از توانمندسازی طرح ها و برنامه های پیشنهادی سمن های جوانان استان سمنان در سال  ۱۳۹۷ در دفتر معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، به منظور حمایت از طرح ها و برنامه های پیشنهادی  سازمان های مردم نهاد جوانان، اولین جلسه شورای داوری حمایت از توانمندسازی طرح ها و برنامه های پیشنهادی سمن های جوانان استان سمنان در سال  ۱۳۹۷ در محل دفتر معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار گردید.

مرادی معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه طرح های بدیع و اثرگذار سمن های جوانان مورد حمایت اداره کل قرار می گیرد گفت: بر اساس ساز و کار وزارت ورزش و جوانان، فراخوان طرح ها بر اساس اولویت های اعلامی صورت پذیرفته و تشکل ها بر اساس توانمندی خود، ایده ها و برنامه های خود را به شورای داوری ارائه داده اند که پس از بررسی به تصویب خواهند رسید.

در این جلسه طرح ها و برنامه های پیشنهادی مرتبط با موضوعات “کارآفرینی و کسب و کارهای اجتماعی کوچک، پیشگیری و کنترل آسیب های اجتماعی با تاکید بر سوء مصرف مواد/ اعتیاد و مفاسد اخلاقی، فقرزدایی و توانمندسازی ساکنان حاشیه نشین شهرها و محله های بحران خیز و پرخطر، توسعه عدالت اجتماعی با تاکید بر آموزش کودکان بازمانده از تحصیل و همچنین توسعه سلامت با رویکرد پیشگیری و از طریق گسترش ورزش همگانی پس از بررسی به تصویب شورای توانمندسازی سمن های جوانان قرار گرفت و طرح های مختلفی از جمله

جشنواره های فرهنگی و هنری و کارآفرینی ، اپلیکیشن های موبایل با موضوعات مختلف، طرح توانمندسازی تحصیلی کودکان مناطق محروم ، کارگاه ها و دوره های پیشگیری از آسیب های اجتماعی، اردو ها و برنامه های نشاط آفرین و… به تصویب رسید.

لازم به ذکر است، شورای داوری توانمندسازی سمن های جوانان استان متشکل از معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان، دو داور مدعو و هچنین دو نماینده از مجمع سمن های جوانان استان سمنان  می باشد.

درباره‌ی غلامرضا شهرابی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top