آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / آخرین اخبار / اعطای وام به طرح های اشتغال آفرین جوانان و سازمان های مردم نهاد

اعطای وام به طرح های اشتغال آفرین جوانان و سازمان های مردم نهاد

اعطای وام به طرح های اشتغال آفرین جوانان و سازمان های مردم نهاد
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان از تخصیص اعتبار جهت حمایت از طرح های کار آفرین جوانان و سازمان های مردم نهاد خبر داد
فتاحی با بیان این مطلب افزود: وزارت ورزش و جوانان در راستای حمایت از کالای داخلی و توانمندسازی جوانان و سازمان های مردم نهاد برای ایجاد اشتغال و تولید ، طی تفاهم نامه ای با صندوق کار آفرینی امید از طرح های اشتغال آفرین حمایت می کند .
دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان اعطای تسهیلات فوق را فرصتی برای سازمان های مردم نهاد جهت ایجاد کسب و کارهای اجتماعی دانست و گفت : این تسهیلات تا سقف صد میلیون تومان با نرخ سود ۴ درصد پرداخت می شود و با توجه به نوع طرح شامل راه اندازی ، تجهیز و یا سرمایه در گردش از ۱۲ تا ۶۰ ماه قابل تقسیط می باشد .
ایشان موضوعاتی نظیر صنایع دستی و گردشگری ، فناوری اطلاعات و فضای مجازی ، صنایع تبدیلی ، صنایع خلاق و استار تاپ ها ، صنعت بسته بندی و شبکه فروش ، طرح های دانش بنیان و کار آفرینی اجتماعی و همچنین طرح های اشتغال زا در حوزه روستایی را از رسته های اولویت دار مورد حمایت برشمرد و گفت : در این طرح علاوه بر اینکه سازمان های مردم نهاد جوانان و اعضای آنها در اولویت پرداخت تسهیلات هستند . کلیه جوانان ۲۹ – ۱۸ ساله می توانند طرح های خود را در قالب فرمت های مربوطه به دبیرخانه کارگروه واقع در اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان تحویل نمایند .
وی در پایان از متقاضیان تقاضا نمود جهت مطالعه کامل دستور العمل ها و دریافت فرمت ها و اطلاعات بیشتر به سایت اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان مراجعه نمایند .
* جهت دریافت فایل اکسل طرح توجیهی اینجا را کلیک نمایید
* جهت دریافت سایر فایل های مرتبط به اینجا مراجعه نمایید

درباره‌ی غلامرضا شهرابی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top