آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / هفته جوان / به مناسبت گرامیداشت هفته جوان برای اولین بار در کشور برگزار می شود هفته گفتگو با جوانان در استان سمنان

به مناسبت گرامیداشت هفته جوان برای اولین بار در کشور برگزار می شود هفته گفتگو با جوانان در استان سمنان

هفته گفتگو با جوانان در استان سمنان

به مناسبت گرامیداشت هفته جوان برای اولین بار در کشور جوانان سمنانی در طول هفته جاری در هرروز با مسئولین دستگاههای اجرایی به گفتگو خواهند پرداخت.

فرزاد فتاحی اظهار داشت :به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد اسوه جوانان عالم و حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان با توجه به پیگیری صورت گرفته از طریق استانداری سمنان جوانان سمنانی در طول هفته جاری با مسئولین دستگاههای اجرایی نشست صمیمی خواهند داشت.
وی افزود : این موضوع باتوجه به ضرورت اعتمادسازی و تقویت روحیه مشارکت و خودباوری و همچنین افزایش سرمایه اجتماعی و بهره گیری از ایده های جوانان و نظرات جوانان فرهیخته در حوزه های مختلف برنامه ریزی شده است .
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان تصریح کرد: حسب الامر استاندار و معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استان سمنان ، دستگاههای اجرایی استان سمنان موظفند علاوه بر تهمید برنامه های متنوع جهت گرامیداشت این ایام یکی از روزهای هفته جاری را به عنوان روز گفتگو با جوانان تعیین نمایند و با دعوت از جامعه مخاطب و علاقمند زمینه تبیین سیاستهای دولت تدبیر و امید در کشور و استان و خدمات قابل ارائه به این قشر عزیز و آینده ساز فراهم سازند.
گفتنی است بیش از ۳۰۰ برنامه متنوع فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در سطح استان سمنان در هفته جوان که از ۸ تا ۱۴ اردیبهشت ماه سال جاری می باشد، اجرا خواهد شد.

درباره‌ی کارشناس مشارکت های اجتماعی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top