آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / هفته جوان / اهدا خون جوانان سمنانی در هفته جوان

اهدا خون جوانان سمنانی در هفته جوان

به منظور بزرگداشت هفته جوان و درراستای افزایش مشارکت عمومی و اشاعه فرهنگ اهدای خون سالم و مستمر، جوانان سمنانی با حضور در پایگاه اهدای خون در اهدای خون به عنوان اهدای سلامتی مشارکت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ به منظور بزرگداشت هفته جوان و درراستای افزایش مشارکت عمومی و اشاعه فرهنگ اهدای خون سالم و مستمر، جوانان شایسته سمنانی با حضور در پایگاه اهدای خون در اهدای خون به عنوان اهدای سلامتی مشارکت کردند.
مصطفی مرادی در خصوص این کار خداپسندانه جوانان سمنانی افزود: اهدای خون جوانان هدیه ای برای نجات جان انسان‌ها و دریافت خون سالم از داوطلبان حمایت ماندگار از این امر خداپسندانه است که جوانان داوطلب با حضور در این مراسم به این امر تحقق بخشیدند.
وی اظهار داشت : هدف از این برنامه فرهنگ سازی بین جوانان و اعضای سازمانهای مردم نهاد در راستای رسیدن به اهداف بشر دوستانه و کمک به نیازمندان، ارتقای سطح سلامت جامعه و ترویج فرهنگ اهدای خون به نیازمندان به عنوان فعالیتی زندگی بخش است.
معاون جوانان و امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان در پایان تصریح کرد: اهدای خون امری خداپسندانه است که منجر به نجات جان همنوعان شده و در نزد خدا از پاداشی عظیم برخوردار است و از عموم مردم به خصوص جوانان می‌خواهم تا در عرصه اهدای خون همانند سایرعرصه‌های فرهنگی حضور پر رنگی داشته باشند.

درباره‌ی کارشناس مشارکت های اجتماعی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top