آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / آخرین اخبار / از «موشن گرافیک وضعیت جوانان استان سمنان»رونمایی شد

از «موشن گرافیک وضعیت جوانان استان سمنان»رونمایی شد

از «موشن گرافیک وضعیت جوانان استان سمنان»رونمایی شد

به مناسبت هفته جوان از «موشن گرافیک وضعیت جوانان استان سمنان»رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان،به مناسبت هفته جوانان تحلیلی از وضعیت جمعیت شناختی جوانان استان در قالب موشن گرافیک (طراحی گرافیک حرکت) توسط معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان رونمایی شد.
این موشن گرافیک شمال اطلاعات جمعیتی جوانان استان را به تفکیک جنسیت، شهرنشینی و روستانشینی و نسبت جمعیت جوان شهرستان های تابعه نشان می دهد. همچنین وضعیت ازدواج و طلاق جوانان استان، تعداد دانشجویان و وضعیت سازمان های مردم نهاد جوانان استان در این برنامه مورد بررسی قرار گرفته است.
این موشن گرافیک به سفارش اداره کل ورزش و جوانان و به همت موسسه رهاورد فرهنگ و هنر از سازمانهای مردم نهاد تحت پوشش اداره کل ورزش و جوانان تدوین گردیده است.
لازم به ذکر است هفته جوان از هشتم اردیبهشت ماه آغاز و به مدت یک هفته ادامه دارد. در طی این هفته در اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برنامه های متنوعی با محوریت جوانان برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

درباره‌ی کارشناس مشارکت های اجتماعی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top