آخرین خبرها
خانه / آخرین اخبار / اولین دوره از مجموعه نشست های ماهانه کتابخوانی در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار شد

اولین دوره از مجموعه نشست های ماهانه کتابخوانی در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار شد

با تلاش موسسه دوستداران کتاب کومش و با حضور جمعی از علاقمندان به کتاب نشست نقد و بررسی کتاب با موضوع کار آفرینی و بررسی نقش افراد در سازمان ها، موسسات، روابط اجتماعی و … برگزار شد.

الهام نصیری مدیرعامل موسسه دوستداران کتاب کومش گفت: یکی از دغدغه های اصلی جامعه بحث کار، کارآفرینی و عبور ار اشتباهات مرسوم در نگاه به ماهیت سازمان ها، ادارات، جامعه و نقش نهاد های مسئول در تأمین رفاه در جامعه است. منتقدان و صاحبنظران بسیاری در مورد این موضوع به تحلیل و بررسی پرداخته اند، اما مهم آگاه سازی جامعه از ماحصل این پژوهش هاست که مطلوب است با زبانی عامه پسند توأم با مثال و مصادیق بیان شود. به همین خاطر استفاده از ادبیات داستانی جایگاه ویژه ای دارد.

در این نشست که عمده محور بحث آن کتاب « چه کسی پنیر من را برداشته است؟» بود، در واقع با ادبیات تمثیلی داستان آدم هایی که در جوامع مختلف مثل سازمانها ،شرکتها ، دوستیها ، خانواده به دنبال پنیر خود هستند به نقد گذاشته شد.

در پایان این نشست وی ابراز امیدواری کرد با استقبال مطلوبی که از نخستین جلسه نشست صورت گرفت این موسسه در نظر دارد تا بصورت ماهانه کتاب هایی را با موضوعات روز جوانان و جامعه، با حضور اساتید و صاحبنظران مدعو از دانشگاه برگزار نماید.

12

13

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

فراخوان ثبت نام اردوی سالیانه زیارتی-هویتی مشهد مقدس

اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار می کند:   فراخوان ثبت نام اردوی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.