آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / سمن ها

بایگانی دسته بندی ها : سمن ها

اشتراک به خبردهی

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود: صدور کارت جوان برای اولین بار در کشور/ اجرای ۴۰ برنامه در هفته جوان شاهرود

82269057-71095613

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود گفت: صدور ۵۰ کارت جوان برای جوانان شاهرودی که برای نخستین بار در یکی از شهرستان‌های کشور انجام می‌شود و بیش از ۴۰ عنوان برنامه در هفته جوان در شاهرود اجرا می‌شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ مجید محمدی در آئین تجلیل از جوانان برتر شهرستان ... بیشتر بخوانید »

ساخت فیلم مستند روضه امید با رویکرد به تصویر کشیدن مراسم آئینی محرم از نگاه کودکان دارای نیازهای ویژه به اتمام رسید.

فیلم مستند با رویکرد بررسی  فرهنگ محرم در جوامع خاص توسط موسسه مردم نهاد هنر قومس و از طرح های مصوب سال۹۶معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان تهیه و آماده رونمایی شد. سید عابد میر معصومی دبیر موسسه هنر قومس گفت: از سال گذشته با اجرای نمایش ساز روشن قصد داشتیم تا با بیان توانمندی های ... بیشتر بخوانید »

کارگاه آموزشی کارآفرینی و آشنایی با محیط های کسب و کار در خانه جوانان شهر سمنان برگزار شد.

photo_2018-02-19_14-19-46

کارگاه آموزشی کارآفرینی و آشنایی با محیط های کسب و کار با حضور ۳۰ نفر از جوانان و اعضای تشکل ها با حضور دکتر فخاریان از اساتید گروه مدیریت دانشگاه سمنان توسط موسسه مردم نهاد آینده سازان جوان قومس در روز های ۲۶ و ۲۷ بهمن ماه در محل خانه جوانان سمنان برگزار شد. سلاخ دبیر موسسه مردم نهاد آینده ... بیشتر بخوانید »

نشست هم اندیشی منتخبین سازمان های مردم نهاد با مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان

IMG_6285 [1600x1200]

نشست هم اندیشی منتخبین سازمان های مردم نهاد با مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان در سالن باغ شهر سمنان برگزار شد . به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ فرزاد فتاحی ضمن تقدیر و تشکر از حضور حداکثری جوانان استان سمنان در انتخابات ۹۶ گفت :حوزه جوانان با توجه به اهمیت آن و حضور ... بیشتر بخوانید »

نشست مشترک روسای گروه های مشارکت های اجتماعی سراسر کشور

3

نشست مشترک روسا و کارشناسان گروه های مشارکت های اجتماعی و نمایندگان مجامع استانی سازمانهای مردم نهاد کشور به میزبانی استان مازندران در شهرستان بابلسر برگزار شد. به گزارش معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ، این نشست سه روزه با هدف توانمند سازی و مشارکت نهادمند سازمان های مردم نهاد جوانان در راستای ... بیشتر بخوانید »

جلسه معاون فرهنگی و امور جوانان با اعضای انجمن رسالت قلم

IMG_5925 [1600x1200]

به گزارش معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ و در راستای حمایت از سازمانهای مردم نهاد جلسه گفتمان در خصوص امور مربوط به حوزه سمنها با انجمن رسالت قلم از سمنهای تحت پوشش این اداره کل در  روز یک شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ در دفتر معاونت فرهنگی و امور جوانان برگزار گردید. در آغاز این ... بیشتر بخوانید »

نشست صمیمی معاون فرهنگی و امور جوانان با اعضای انجمن پویشگران جوان

IMG_5923 [1600x1200]

به گزارش معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ و در راستای حمایت از سازمانهای مردم نهاد جلسه گفتمان در خصوص امور مربوط به حوزه سمنها با انجمن پویشگران جوان  از سمنهای تحت پوشش این اداره کل در  روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ در دفتر معاونت فرهنگی و امور جوانان برگزار گردید. در ابتدا مصطفی مرادی؛ ... بیشتر بخوانید »

جلسه معاون فرهنگی و امور جوانان با اعضای موسسه پیشگامان جوان نورا

IMG_5918 [1600x1200]

به گزارش معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ و در راستای حمایت از سازمانهای مردم نهاد جلسه بحث و تبادل نظر در خصوص امور مربوط به حوزه سمنها با موسسه پیشگامان جوان نورا  از سمنهای تحت پوشش این اداره کل در  روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ در دفتر معاونت فرهنگی و امور جوانان برگزار گردید. ... بیشتر بخوانید »

جلسه معاون فرهنگی و امور جوانان با اعضای موسسه ترنم باران

IMG_5822 [1600x1200]

به گزارش معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ و در راستای حمایت از سازمانهای مردم نهاد جلسه گفتمان در خصوص امور مربوط به حوزه سمنها با موسسه ترنم باران  از سمنهای تحت پوشش این اداره کل در روز چهار شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ در دفتر معاونت فرهنگی و امور جوانان برگزار گردید. در آغاز این ... بیشتر بخوانید »

جلسه معاون فرهنگی و امور جوانان با اعضای موسسه چیستا پویان

IMG_5814 [1600x1200]

به گزارش معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ و در راستای حمایت از سازمانهای مردم نهاد جلسه گفتمان در خصوص امور مربوط به حوزه سمنها با موسسه چیستا پویان از سمنهای تحت پوشش این اداره کل در  روز چهار شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ در دفتر معاونت فرهنگی و امور جوانان برگزار گردید. در آغاز این ... بیشتر بخوانید »

Scroll To Top