آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / دسته‌بندی نشده

بایگانی دسته بندی ها : دسته‌بندی نشده

اشتراک به خبردهی

فراخوان سـومین جـشنواره عکـس «جوان » استان سمنان

image_2019_4_20-12_35_30_623_4HH

به مناسبت هفته جوان ، موسسه موج فرهنگ با همکاری معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ،  سومین جشنواره عکس « جوان»  استان سمنان  را  برگزار می نمایند: بخش های جشنواره : الف ) تک عکس حرفه ای       ب )تجربه ( تلفن همراه)      موضوعات : جوان ایرانی، امیدواری و آینده سازی جوان ایرانی، مشارکت ... بیشتر بخوانید »

برگزاری نشست تخصصی حوزه معاونت فرهنگی و جوانان با کارشناسان جوانان شهرستان ها

IMG_9639

نشست تخصصی حوزه معاونت فرهنگی و جوانان با کارشناسان جوانان شهرستان ها برگزار شد به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان سومین کمیته تخصصی امور جوانان استان سمنان ساعت ۱۰ صبح مورخ ۲۶/۲/۹۷ در دفتر معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان و با حضور کارشناسان حوزه جوانان شهرستان ها و ... بیشتر بخوانید »

بازدید جوانان سمنانی از شرکت عقاب افشان در سال حمایت از کالای ایرانی و به مناسبت هفته جوان

IMG_0609

در سال حمایت از کالاهای ایرانی و در هفته جوان و به جهت آشنایی جوانان با دستاوردهای ملی و بازدید از صنایع پیشرفته جوانان سمنانی از شرکت عقاب افشان بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ در سال حمایت از کالاهای ایرانی و در هفته جوان و به جهت آشنایی جوانان با دستاوردهای ... بیشتر بخوانید »

عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی استان سمنان به مناسبت روز جوان

کتابخانه ها

همزمان با خجسته سالروز میلاد حضرت علی اکبر (ع) و هفته جوان، عضویت در کتابخانه های عمومی استان در روز هشتم اردیبهشت ماه رایگان شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ، پیرو هماهنگی های بعمل آمده همزمان با روز جوان مصادف با شنبه هشتم اردیبهشت ۹۷ و با توجه به نقش کتاب و کتابخوانی ... بیشتر بخوانید »

به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان استفاده از اماکن ورزشی استان سمنان برای عموم جوانان رایگان است.

اماکن رایگان

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، مصطفی مرادی معاون جوانان اداره کل اظهار کرد: بمناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان اماکن ورزشی بصورت رایگان در اختیارجوانان علاقه مند قرار میگیرد. مرادی گفت: این اقدام منحصر به اماکن ورزشی متعلق به اداره ورزش و جوانان است و اماکن ورزشی خصوصی را شامل نمی‌شود. معاون ... بیشتر بخوانید »

اکران رایگان فیلم لاتاری به مناسبت روز جوان

لاتاری

به مناسبت میلاد خجسته حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، فیلم سینمایی لاتاری برای اعضای سازمان های مردم نهاد جوانان و مسئولین هیات های ورزشی به صورت رایگان اکران خواهد شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ، پیرو هماهنگی های بعمل آمده همزمان با روز جوان مصادف با شنبه هشتم اردیبهشت ۹۷ ، فیلم ... بیشتر بخوانید »

ستاد برگزاری برنامه های هفته جوان شهرستان سرخه برگزار می نماید.

سرخه

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و آغاز هفته جوان، ستاد برگزاری برنامه های هفته جوان شهرستان سرخه  “جشن میلاد حضرت علی اکبر(ع)” را با ویژه برنامه های شاد و متنوع  در سالن فرهنگسرای باران برگزار می نماید. زمان شنبه ۹۷/۲/۸ ساعت ۱۸ بیشتر بخوانید »

نخستین همایش تخصصی والدین موفق در عصر رسانه برگزار می گردد.

photo_2018-04-15_12-07-20

همایش تخصصی والدین موفق در عصر رسانه با حضور دکتر سعید مدرسی از اساتید مطرح کشور در حوزه سواد رسانه  برگزار می شود. با توجه به ورود فضای مجازی در خانواده و اهمیت آگاهی والدین در کنترل و هدایت آن در استفاده درست و بهینه از آن و  پرورش فرزندان و حفظ کانون خانواده این همایش با همکاری دو موسسه ... بیشتر بخوانید »

طرح سراسری آموزش های منظم قبل، حین و پس از ازدواج از هفته جوان آغاز می گردد.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به آئین نامه وزارت ورزش و جوانان  در خصوص برگزاری کارگاههای حوزه ازدواج و خانواده اظهار داشت  از سال گذشته طرح پایلوت برگزاری کارگاههای قبل، حین و پس از ازدواج در استان اجرا شده و با توجه به عملکرد مطلوب این معاونت در تحقق برنامه های ... بیشتر بخوانید »

کارگاه استانی دانش افزایی و ارتقاء مهارت سازمان¬های مردم¬نهاد جوانان استان سمنان برگزار شد.

photo_2018-02-04_08-24-32

با حمایت معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان دوره آموزشی ضرورت های کار تشکیلاتی ویژه دبیران و اعضای سازمان های مردم نهاد توسط موسسه فرهنگی اندیشه نو برگزار شد. دوره توان افزایی اعضای سازمان های مردم نهاد با موضوع کار تشکیلاتی توسط موسسه فرهنگی اندیشه نو و با حمایت معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره ... بیشتر بخوانید »

Scroll To Top